19 Ocak 2011 Çarşamba

hayalet korkusu

uyuyamıyorum... gözlerimi kapadığımda hep aynı şey..

ee nasılsın dearcım? senin sınavların nasıl gidiyor? 4 adet bütünlemem var şimdilik. bu gün az kala  5 oluyordu bu rakam, ucuz atlattım.
her şey boktan bir şekilde devam ediyor merak ediyosaydın. sosyal aktivitelerime devam ediyorum. az da olsa kitap okuyorum. okula uğruyorum işte. e sınav falan.. haftaya ara tatil dalgası yüzünden baba evine dönüyorum. hala diş tellerim çıkmadı. kpssye çalışmaya hiç başlamadım. okuldaki işimi baya astım ama gönüllerini almak zor olmayacaktır.

enteresanlıklar olmuyor mu dersen çok ilginç günlerin üstünden geçtim. şimdilik biraz daha normal gibi hatta.

merakla bekliyorum. yıllardır mutluluğuma mani olan  kıskanç herif o mu? yoksa yine bi hayalet çıkıp elimden alacak mı?  bu da değilmiş diye üstüne bir çizik atarak devam mı edicem yaşamaya(!) eğer oysa.. uu dostum önce güzel bi dayak yiyecektir. senin kıskançlığın yüzünden kaç kişi kırdı beni, kaç kere mahvoldum senin haberin var mı bencil pislik diye bi girişmem mümkün tabi. kaç kere derse napıcam? e bi elin parmaklarını geçmez. aslında çemkirmeye değmez ama insana koyuyor işte. sonrası zaten iyilik güzellik.

yo hayır düşünmeyeceksin diyor bir ses. güzel şeyler düşünmeyeceksin. ama bu iyot kokusu alınca denizi hayal etmemeye çalışmak gibi bir şey. aslında iki dudak arasından çıkacak tek cümleye kalmış. ama hani bazen sözler gereksiz kalır. ortada olan şeyler vardır. işte ben öyle bi istisnaya çarptım ki ı ıh imkanı yok. sezgilerime ya da zekama asla güvenemiyorum. acabalar ve belkiler rahat bırakmıyor. yaşadıklarımda hep bir acı tat var bu yüzden. kursağımda kalıyor çoğu güzellik.

merakla bekliyorum. yıllardır mutluluğuma mani olan  kıskanç herif o mu? yoksa yine bi hayalet çıkıp elimden alacak mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder